Türkçe

10-C

  Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
 08:30 09:10 KİMYA ENDAZE ÇİZİMİ TEMEL GEMİ YAPIMI TEKNİKLERİ ENDAZE ÇİZİMİ MATEMATİK
 09:20 10:00 KİMYA ENDAZE ÇİZİMİ TEMEL GEMİ YAPIMI TEKNİKLERİ ENDAZE ÇİZİMİ MATEMATİK
 10:10 10:50 MATEMATİK ENDAZE ÇİZİMİ TEMEL GEMİ YAPIMI TEKNİKLERİ ENDAZE ÇİZİMİ FİZİK
 11:00 11:40 MATEMATİK YABANCI DİL TEMEL GEMİ YAPIMI TEKNİKLERİ MATEMATİK FİZİK
 11:50 12:30 BİYOLOJİ YABANCI DİL TEMEL GEMİ YAPIMI TEKNİKLERİ MATEMATİK BİYOLOJİ
 13:15 13:55 BİYOLOJİ BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR TEMEL GEMİ YAPIMI TEKNİKLERİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI COĞRAFYA
 14:05 14:45 REHBERLİK VE YÖNLENDİRME BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR TEMEL GEMİ YAPIMI TEKNİKLERİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI COĞRAFYA
 14:55 15:35 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI TARİH TEMEL GEMİ YAPIMI TEKNİKLERİ YABANCI DİL TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
 15:45 16:25 DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ TARİH ----- YABANCI DİL TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
 16:35 17:15[] ----- ----- ----- ----- -----

S.N. Okul no Öğrencinin Adı Soyadı
1 320  MURAT TÜRKER  
2 370  CENGİZHAN EKERLER  
3 401  YILDIRIM KAYA  
4 430  DOLUNAY YILMAZ  
5 436  EMİR CAN ULUS  
6 454  MORRİS BARIŞ UBOCHİ  
7 456  ERAY ÖZKAN  
8 462  MURAT SALUR  
9 466  İLAYDA İLGAN  
10 475  ZAFER TUNCEL  
11 476  ALİ YILDIZ  
12 499  AHMET ÇAKAR  
13 506  ÜMİT BAL  
14 509  İSMET ORAN  
15 510  EMRE KUL  
16 524  SİNAN GÖK  
17 531  HÜSEYİN YILMAZ  
18 538  UMUT SADETTİN IRMAK  
19 541  EGE GÜLEÇ  
20 542  BURAK ÇABUK  
21 544  EMİR İNCİ  
22 551  SÜLEYMAN DURMAZ  
23 555  MERT AŞAK  
24 557  FURKAN DEMİRKAN  
Öğretmen Adı Ders
SUNA FEGENDEMİR BEDEN EĞİTİMİ
BİLLUR ALTINSOY ABAZ BİYOLOJİ
AYNUR ÇİFTÇİ COĞRAFYA
HÜSEYİN KARAKAYA DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
NURDOĞAN ERBOZ ENDAZE ÇİZİMİ
DİLEK KANDEMİR FİZİK
ŞÜKRAN AKIN KİMYA
ERKAN TANRIKULU MATEMATİK
DİREN BAŞAR REHBERLİK VE YÖNLENDİRME
SELAMİ ABAZ TARİH
ALİ FEGENDEMİR TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
TAMER YILMAZ TEMEL GEMİ YAPIMI TEKNİKLERİ
DİREN BAŞAR YABANCI DİL
20/08/2018 Gün Ortalama:235  Bugün 56 Ziyaret var  Sitede 2 kişi var  IP:54.81.110.186