Türkçe

11-A

  Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
 08:40 09:20 GEMİCİLİK METEOROLOJİ DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ GEMİ MANEVRALARI MATEMATİK
 09:35 10:15 GEMİCİLİK METEOROLOJİ DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ GEMİ MANEVRALARI MATEMATİK
 10:25 11:05 GEMİCİLİK SEYİR YABANCI DİL GEMİ MANEVRALARI DENİZ HUKUKU
 11:15 11:55 FELSEFE SEYİR YABANCI DİL GEMİ MANEVRALARI DENİZ HUKUKU
 12:05 12:45 FELSEFE SEYİR SEYİR GEMİ MANEVRALARI TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
 13:30 14:10 GMDSS SEYİR SEYİR BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
 14:20 15:00 GMDSS İLERİ DENİZCİLİK EĞİTİMLERİ SEYİR BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR SEÇ. SOSYAL ETKİNLİK
 15:10 15:50 GMDSS İLERİ DENİZCİLİK EĞİTİMLERİ TARİH TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI SEÇ. SOSYAL ETKİNLİK
 16:00 16:40 GMDSS TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI TARİH TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI -----
 16:50 17:30[] ----- ----- ----- ----- -----

S.N. Okul no Öğrencinin Adı Soyadı
1 344  SÜLEYMAN AKYOL  
2 447  ÖMER BACAK  
3 450  KADİR ÇOBANOĞLU  
4 453  MAHMUT TUGAY AKMAN  
5 457  ZEYNEP GÜL  
6 459  HALİL ÖZGÜR ÖZGER  
7 463  EMİRHAN BEZCİ  
8 465  AZMİ ŞAHİN ŞEN  
9 473  GURBET BİLGİN  
10 474 CEMAL YILDIZ
11 478  DOĞANAY ERİŞOĞLU  
12 480 SELÇUK URAZ CANLI
13 483 EREN MERİÇ DEMİR
14 484  ENES ERŞEN  
15 487 EMRE ERGİT
16 488  NERMİN HARMANKAYA  
17 492 BERKAN AY
18 494  AHMET ZAHİT EVCİ  
19 495 KAZIM ANIL ALBAYRAK
20 496 MUSTAFA YAVAŞ
21 498 MERT MERDİM
22 500 MEHMET KAAN ESER
23 501 ŞABAN CAN İŞGÜDER
24 502  HİDAYET ÇELİK  
25 503  ÖZCAN ÜNVEREN  
26 504 HAMZA KÜRŞAT AFACAN
27 513  ESİN ÇAVDAR  
28 518 HÜSEYİN TURGAY AKMAN
29 522  HASAN KOZDERE  
30 527  EMRE KANGAL  
31 530  LEVENT KAYGISIZ  
32 539 CELİL DUYĞU
33 545  EFE ERŞAH  
34 554  HALİL KUZU  
Öğretmen Adı Ders
SUNA FEGENDEMİR BEDEN EĞİTİMİ
AYŞE TÜRK TONYALI DENİZ HUKUKU
KEMAL AĞAR GEMİ MANEVRALARI
RECEP ULUYOL GEMİ MANEVRALARI
RECEP ULUYOL GEMİCİLİK
TURGUT BÜLENT BARUTÇU GEMİCİLİK
AYŞE TÜRK TONYALI GMDSS
RECEP ULUYOL GMDSS
TURGUT BÜLENT BARUTÇU METEOROLOJİ
AYŞE TÜRK TONYALI SEYİR
RECEP ULUYOL SEYİR
AYŞE TÜRK TONYALI İLERİ DENİZCİLİK EĞİTİMLERİ
TURGUT BÜLENT BARUTÇU İLERİ DENİZCİLİK EĞİTİMLERİ
MİNE ÖNDER FELSEFE
AYNUR ÇİFTÇİ SEÇ. SOSYAL ETKİNLİK
SELAMİ ABAZ TARİH
CENK ALKAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
GÜLSEMİN ATEŞOĞLU SEÇ. TEMEL MATEMATİK
BERKAY SARGIN YABANCI DİL
GÜL AĞDUK DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
19/10/2018 Gün Ortalama:281  Bugün 95 Ziyaret var  Sitede 1 kişi var  IP:54.161.77.30