Türkçe

9-C

  Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
 08:40 09:20 YABANCI DİL BİYOLOJİ TARİH MATEMATİK MATEMATİK
 09:35 10:15 MATEMATİK BİYOLOJİ TARİH MATEMATİK MATEMATİK
 10:25 11:05 MATEMATİK DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ SEÇ. SOSYAL ETKİNLİK SAĞLIK BİLGİSİ VE TRAFİK KÜLTÜRÜ KİMYA
 11:15 11:55 REHBERLİK VE YÖNLENDİRME DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI BEDEN EĞİTİMİ KİMYA
 12:05 12:45 FİZİK TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI YABANCI DİL BEDEN EĞİTİMİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
 13:30 14:10 FİZİK TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI YABANCI DİL SEÇ. PROJE HAZIRLAMA TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
 14:20 15:00 GÖRSEL SANATLAR COĞRAFYA SEÇ.İKİNCİ YABANCI DİL YABANCI DİL MESLEKİ GELİŞİM
 15:10 15:50 GÖRSEL SANATLAR COĞRAFYA SEÇ.İKİNCİ YABANCI DİL YABANCI DİL MESLEKİ GELİŞİM
 16:00 16:40 ----- ----- ----- ----- -----
 16:50 17:[] ----- ----- ----- ----- -----

S.N. Okul no Öğrencinin Adı Soyadı
1 387 SABRİ TOPÇU
2 428 EKREM KOCABIYIK  
3 507 HİLAL ÖGE
4 514 İLAYDA ALKAN
5 515 AYÇA NAZ ŞİŞMAN
6 616 ÖMER ERTAN DEMİR
7 617 CANER SAYIN
8 618 MUHAMMET ONUR YALÇIN
9 619 ZEHRA BENGİHAN TOPKAN
10 620 CEMİL ÖZDEN
11 621 BURAK DEREBAŞ
12 622 OĞUZHAN TOPÇU
13 623 METE ERALTUĞ
14 624 ÖMER CAN
15 625 BATUHAN BALTACI
16 626 KAMİL TİTREK
17 629 SERHAT KURNAZ
18 631 FURKAN ASAR
19 632 ELİFCAN KARADAYI
20 633 SÜLEYMAN AYTUĞ AKAR
21 635 ORHAN ORÇUN ÇEKMEZ
22 636 EMİRHAN KARADAYI
23 644 EGE EMİR MANDA
24 645 YUNUS AYDIN
25 650 ALİ AYAZ
Öğretmen Adı Ders
SUNA FEGENDEMİR BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
SELDA AĞAR COĞRAFYA
ERKAN TANRIKULU MATEMATİK
SELAMİ ABAZ TARİH
ÇİĞDEM ARGUN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
ERDOĞAN TARİ BİYOLOJİ
CİHAN GÜLTEKİN FİZİK
BERKAY SARGIN YABANCI DİL
NURDOĞAN ERBOZ MESLEKİ GELİŞİM
HAYATİ KIZILTAŞ GÖRSEL SANATLAR
HASAN FIRAT KİMYA
HASAN FIRAT REHBERLİK VE YÖNLENDİRME
GÜVEN ÇETİN SEÇ.İKİNCİ YABANCI DİL
HASAN FIRAT SEÇ. PROJE HAZIRLAMA
CİHAN GÜLTEKİN SEÇ. SOSYAL ETKİNLİK
ERDOĞAN TARİ SAĞLIK BİLGİSİ VE TRAFİK KÜLTÜRÜ
GÜL AĞDUK DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
17/02/2019 Gün Ortalama:261  Bugün 5 Ziyaret var  Sitede 1 kişi var  IP:54.210.61.41