Türkçe

9-A

  Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
 08:30 09:10 MATEMATİK GÖRSEL SANATLAR TÜRK DİLİ VE EEDEBİYATI BİYOLOJİ MATEMATİK
 09:20 10:00 MATEMATİK SAĞLIK TÜRK DİLİ VE EEDEBİYATI BİYOLOJİ MATEMATİK
 10:10 10:50 TARİH BEDEN EĞİTİMİ MATEMATİK TÜRK DİLİ VE EEDEBİYATI COĞRAFYA
 11:00 11:40 TARİH BEDEN EĞİTİMİ MATEMATİK TÜRK DİLİ VE EEDEBİYATI COĞRAFYA
 11:50 12:30 BİYOLOJİ YABANCI DİL FİZİK REHBERLİK VE YÖNLENDİRME TÜRK DİLİ VE EEDEBİYATI
 13:15 13:55 SEÇMELİ PROJE HAZIRLAMA YABANCI DİL FİZİK YABANCI DİL MESLEKİ GELİŞİM
 14:05 14:45 KİMYA SEÇMELİ İKİNCİ YABANCI DİL YABANCI DİL YABANCI DİL MESLEKİ GELİŞİM
 14:55 15:35 KİMYA SEÇMELİ İKİNCİ YABANCI DİL YABANCI DİL DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ -----
 15:45 16:25 ----- ----- ----- ----- -----
 16:35 17:15[] ----- ----- ----- ----- -----

S.N. Okul no Öğrencinin Adı Soyadı
1 201 EMRE KUŞ
2 202 BERKE TOPÇU
3 203 SERVET SİMAR BABA
4 204 EGE BÜYÜKOBA
5 205 HİKMET TELLİ
6 206 AYDIN YÜZER
7 207 DENİZHAN SAYIN
8 209 ÖYKÜ AÇIK
9 210 EGE HAN ÇOK
10 211 ÖMÜRCAN AYKIR
11 212 FEHMİ KÖMÜRCÜ
12 213 AHMET SÜREN
13 214 DAMLA TAYANÇ
14 215 ALİ OSMAN AÇIKBAŞ
15 216 ADAHAN ÇETİNKAYA
16 217 GÖKTÜRK AKIN
17 218 CANER AKKUZU
18 219 BARIŞ DURMAZER
19 220 RIDVAN DEMİRCİ
20 221 AYBERK ÇELİKSOY
21 222 MUHAMMET ALİ KUZU
22 224 EMİRHAN GÜRBÜZ
23 225 İSA ÖZGÜN
24 230 ALPEREN ÇETİN
25 233 AZRA EVRENLİ
26 234 GÖRKEM KILIÇ
27 236 CEMRE TUANA ÇİFT
28 241 HAMZA BARIŞ ÖZBOZOK
29 242 ÖMERHAN MURAT AKKOR
30 243 CANBERK EVRİM
31 246 ONUR TEKİNEL
32 399 SEYMEN BAYAR
33 477 BURAK SERT
Öğretmen Adı Ders
SUNA FEGENDEMİR BEDEN EĞİTİMİ
BİYOLOJİ
AYNUR ÇİFTÇİ COĞRAFYA
SELDA AĞAR DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
MUSTAFA HARMANDALI FİZİK
GÖRSEL SANATLAR
MÜZİK
ŞÜKRAN AKIN KİMYA
İSMAİL YEŞİL MESLEKİ GELİŞİM
GÜLSEMİN YÜCEL MATEMATİK
GÜLSEMİN YÜCEL REHBERLİK VE YÖNLENDİRME
MUSTAFA HARMANDALI SEÇ. PROJE HAZIRLAMA
GÜVEN ÇETİN SEÇ.İKİNCİ YABANCI DİL
SAĞLIK
TARİH
ÇİĞDEM ARGUN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
BERKAY SARGIN YABANCI DİL
22/10/2017 Gün Ortalama:281  Bugün 50 Ziyaret var  Sitede 2 kişi var  IP:54.166.245.10