Türkçe

9-A

  Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
 08:40 09:20 BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ MATEMATİK TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI FİZİK
 09:35 10:15 BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ MATEMATİK TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI FİZİK
 10:25 11:05 GÖRSEL SANATLAR MATEMATİK SEÇ. PROJE HAZIRLAMA REHBERLİK VE YÖNLENDİRME MATEMATİK
 11:15 11:55 GÖRSEL SANATLAR MATEMATİK KİMYA SEÇ. SOSYAL ETKİNLİK MATEMATİK
 12:05 12:45 MESLEKİ GELİŞİM TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI KİMYA BİYOLOJİ SEÇ.İKİNCİ YABANCI DİL
 13:30 14:10 MESLEKİ GELİŞİM TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI YABANCI DİL BİYOLOJİ SEÇ.İKİNCİ YABANCI DİL
 14:20 15:00 YABANCI DİL TARİH YABANCI DİL COĞRAFYA YABANCI DİL
 15:10 15:50 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI TARİH SAĞLIK BİLGİSİ VE TRAFİK KÜLTÜRÜ COĞRAFYA YABANCI DİL
 16:00 16:40 ----- ----- ----- ----- -----
 16:50 17:30[] ----- ----- ----- ----- -----

S.N. Okul no Öğrencinin Adı Soyadı
1 243 CANBERK EVRİM
2 349 ŞARA SUDEGÜL OKÇU  
3 573 HALİL ÇETİN BAKAN
4 574 AKIN ADA
5 575 EYLÜL YANMAZ
6 576 ESER YEŞİL
7 577 ALİRIZA ESER
8 578 ÖMER GÖKTEPE
9 579 ESENGÜL AKBAŞ
10 580 BERKAY YILMAZ
11 581 ENGİNCAN ASLAN
12 582 EREN ALAN
13 583 KAAN TEPECİK
14 584 NECMETTİN ÖKDEM
15 585 BERKE AÇIKYOL
16 586 GÖKALP KANAP
17 587 UMUT NİZAM KARADAĞ
18 588 İSA KARAKUŞ
19 590 KADER UÇMAZ
20 591 FURKAN EFE
21 592 SÜLEYMAN KAAN SARIOĞLU
22 593 BERKANT UTUŞ
23 594 SUDE ASLAN
24 640 EREN AKÖZ
Öğretmen Adı Ders
SUNA FEGENDEMİR BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
ERDOĞAN TARİ BİYOLOJİ
SELDA AĞAR COĞRAFYA
CİHAN GÜLTEKİN FİZİK
HAYATİ KIZILTAŞ GÖRSEL SANATLAR
HASAN FIRAT KİMYA
NURDOĞAN ERBOZ MESLEKİ GELİŞİM
GÜLSEMİN ATEŞOĞLU MATEMATİK
GÜLSEMİN ATEŞOĞLU REHBERLİK VE YÖNLENDİRME
GÜVEN ÇETİN SEÇ.İKİNCİ YABANCI DİL
HASAN FIRAT SEÇ. PROJE HAZIRLAMA
CİHAN GÜLTEKİN SEÇ. SOSYAL ETKİNLİK
ERDOĞAN TARİ SAĞLIK BİLGİSİ VE TRAFİK KÜLTÜRÜ
SELAMİ ABAZ TARİH
CENK ALKAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
DİREN BAŞAR YABANCI DİL
GÜL AĞDUK DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
19/10/2018 Gün Ortalama:281  Bugün 81 Ziyaret var  Sitede 1 kişi var  IP:54.161.77.30