Türkçe

9-A

  Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
 08:40 09:20 GÖRSEL SANATLAR TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI SEÇ. PROJE HAZIRLAMA MATEMATİK MATEMATİK
 09:35 10:15 GÖRSEL SANATLAR TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI KİMYA MATEMATİK MATEMATİK
 10:25 11:05 SEÇ.İKİNCİ YABANCI DİL MATEMATİK KİMYA COĞRAFYA FİZİK
 11:15 11:55 SEÇ.İKİNCİ YABANCI DİL MATEMATİK SAĞLIK BİLGİSİ VE TRAFİK KÜLTÜRÜ COĞRAFYA FİZİK
 12:05 12:45 DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ YABANCI DİL YABANCI DİL REHBERLİK VE YÖNLENDİRME SEÇ. SOSYAL ETKİNLİK
 13:30 14:10 DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ YABANCI DİL YABANCI DİL YABANCI DİL TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
 14:20 15:00 MESLEKİ GELİŞİM BEDEN EĞİTİMİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI BİYOLOJİ TARİH
 15:10 15:50 MESLEKİ GELİŞİM BEDEN EĞİTİMİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI BİYOLOJİ TARİH
 16:00 16:40 ----- ----- ----- ----- -----
 16:50 17:[] ----- ----- ----- ----- -----

S.N. Okul no Öğrencinin Adı Soyadı
1 243 CANBERK EVRİM
2 505 Göktuğ AYDOĞDU
3 516 Ceydanur CEYLAN
4 573 HALİL ÇETİN BAKAN
5 574 AKIN ADA
6 575 EYLÜL YANMAZ
7 576 ESER YEŞİL
8 577 ALİRIZA ESER AYTAÇ
9 578 ÖMER GÖKTEPE
10 579 ESENGÜL AKBAŞ
11 580 BERKAY YILMAZ
12 581 ENGİNCAN ASLAN
13 582 EREN ALAN
14 583 KAAN TEPECİK
15 584 NECMETTİN ÖKDEM
16 585 BERKE AÇIKYOL
17 586 GÖKALP KANAP
18 587 UMUT NİZAM KARADAĞ
19 588 İSA KARAKUŞ
20 590 KADER UÇMAZ
21 591 FURKAN EFE
22 592 SÜLEYMAN KAAN SARIOĞLU
23 593 BERKANT UTUŞ
24 594 SUDE ASLAN
25 640 EREN AKÖZ
26 649 ÇAĞRI GÜNAY
Öğretmen Adı Ders
SUNA FEGENDEMİR BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
ERDOĞAN TARİ BİYOLOJİ
SELDA AĞAR COĞRAFYA
CİHAN GÜLTEKİN FİZİK
HAYATİ KIZILTAŞ GÖRSEL SANATLAR
HASAN FIRAT KİMYA
NURDOĞAN ERBOZ MESLEKİ GELİŞİM
GÜLSEMİN ATEŞOĞLU MATEMATİK
GÜLSEMİN ATEŞOĞLU REHBERLİK VE YÖNLENDİRME
GÜVEN ÇETİN SEÇ.İKİNCİ YABANCI DİL
HASAN FIRAT SEÇ. PROJE HAZIRLAMA
CİHAN GÜLTEKİN SEÇ. SOSYAL ETKİNLİK
ERDOĞAN TARİ SAĞLIK BİLGİSİ VE TRAFİK KÜLTÜRÜ
SELAMİ ABAZ TARİH
CENK ALKAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
DİREN BAŞAR YABANCI DİL
GÜL AĞDUK DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
24/05/2019 Gün Ortalama:330  Bugün 18 Ziyaret var  Sitede 1 kişi var  IP:35.175.248.25