Türkçe

9-B

  Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
 08:30 09:10 MESLEKİ GELİŞİM SEÇMELİ PROJE HAZIRLAMA BİYOLOJİ COĞRAFYA TÜRK DİLİ VE EEDEBİYATI
 09:20 10:00 MESLEKİ GELİŞİM GÖRSEL SANATLAR BİYOLOJİ COĞRAFYA TÜRK DİLİ VE EEDEBİYATI
 10:10 10:50 BİYOLOJİ TARİH MATEMATİK MATEMATİK MATEMATİK
 11:00 11:40 SAĞLIK TARİH MATEMATİK MATEMATİK MATEMATİK
 11:50 12:30 YABANCI DİL TÜRK DİLİ VE EEDEBİYATI KİMYA YABANCI DİL DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
 13:15 13:55 YABANCI DİL TÜRK DİLİ VE EEDEBİYATI KİMYA YABANCI DİL SEÇMELİ İKİNCİ YABANCI DİL
 14:05 14:45 FİZİK BEDEN EĞİTİMİ YABANCI DİL REHBERLİK VE YÖNLENDİRME SEÇMELİ İKİNCİ YABANCI DİL
 14:55 15:35 FİZİK BEDEN EĞİTİMİ YABANCI DİL TÜRK DİLİ VE EEDEBİYATI -----
 15:45 16:25 ----- ----- ----- ----- -----
 16:35 17:15[] ----- ----- ----- ----- -----

S.N. Okul no Öğrencinin Adı Soyadı
1 250 MUSTAFA KAYA
2 252 GÜLCAN PİŞGİN
3 256 OSMAN FINDIK
4 257 OSMAN KIZMAZ
5 262 DOĞA ALTINOK
6 263 POYRAZ AÇIKDİLLİ
7 264 YILDIRIM KAMBER KARABULUT
8 270 AYLİN BASDIROĞLU
9 273 BERKAY ÇOLAK
10 280 DAVUT RÜÇHAN EĞİN
11 285 OSMAN ÇOBAN
12 288 ESİN SAYAR
13 292 MEHMET CAN BAY
14 295 HALİL BENLİ
15 296 BERKAY SEVİNÇ
16 297 ONUR UZKUR
17 299 AYHAN ERGİN
18 300 MELİH KOÇ
19 301 HAKTAN ÖMERUSTAOĞLU
20 310 ZEKERİYA CAN KOCAERKEK
21 311 ÖMER CAN ERÇELİK
22 312 FEYZULLAH EREN
23 314 HASAN KAYA
24 316 AHMET ERDİN
25 318 HAVVA ATAŞ
26 322 AYDIN ÖCAL
27 328 ERKAN ÇETİN
28 329 KADİR CAN ERDOĞAN
29 331 HASAN ÖZGÖNÜL
30 334 MERT CAN SOLAÇ
31 507 RAMAZAN YEŞİLÇİMEN
Öğretmen Adı Ders
SUNA FEGENDEMİR BEDEN EĞİTİMİ
BİYOLOJİ
AYNUR ÇİFTÇİ COĞRAFYA
SELDA AĞAR DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
MUSTAFA HARMANDALI FİZİK
GÖRSEL SANATLAR
MÜZİK
ŞÜKRAN AKIN KİMYA
İSMAİL YEŞİL MESLEKİ GELİŞİM
ABDULLAH TEKİN MATEMATİK
ÇİĞDEM ARGUN REHBERLİK VE YÖNLENDİRME
MUSTAFA HARMANDALI SEÇ. PROJE HAZIRLAMA
GÜVEN ÇETİN SEÇ.İKİNCİ YABANCI DİL
SAĞLIK
TARİH
ÇİĞDEM ARGUN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
DİREN BAŞAR YABANCI DİL
22/10/2017 Gün Ortalama:281  Bugün 50 Ziyaret var  Sitede 2 kişi var  IP:54.166.245.10