Türkçe

11-C

  Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
 08:40 09:20 İŞLETMELERDE BECERİ EĞİTİMİ İŞLETMELERDE BECERİ EĞİTİMİ TARİH BİL DES TEK- YAT DNT.RESMİ BİL DES TEK- YAT DNT.RESMİ
 09:35 10:15 İŞLETMELERDE BECERİ EĞİTİMİ İŞLETMELERDE BECERİ EĞİTİMİ TARİH BİL DES TEK- YAT DNT.RESMİ BİL DES TEK- YAT DNT.RESMİ
 10:25 11:05 İŞLETMELERDE BECERİ EĞİTİMİ İŞLETMELERDE BECERİ EĞİTİMİ DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ BİL DES TEK- YAT DNT.RESMİ BİL DES TEK- YAT DNT.RESMİ
 11:15 11:55 İŞLETMELERDE BECERİ EĞİTİMİ İŞLETMELERDE BECERİ EĞİTİMİ DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ SEÇ TEKNE VE YAT YAPIM TEK SEÇ TEKNE VE YAT YAPIM TEK
 12:05 12:45 İŞLETMELERDE BECERİ EĞİTİMİ İŞLETMELERDE BECERİ EĞİTİMİ SEÇ. TEMEL MATEMATİK SEÇ TEKNE VE YAT YAPIM TEK BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
 13:30 14:10 İŞLETMELERDE BECERİ EĞİTİMİ İŞLETMELERDE BECERİ EĞİTİMİ SEÇ. TEMEL MATEMATİK TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
 14:20 15:00 İŞLETMELERDE BECERİ EĞİTİMİ İŞLETMELERDE BECERİ EĞİTİMİ FELSEFE TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
 15:10 15:50 İŞLETMELERDE BECERİ EĞİTİMİ İŞLETMELERDE BECERİ EĞİTİMİ FELSEFE SEÇMELİ BEDEN EĞİTİMİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
 16:00 16:40 ----- ----- YABANCI DİL SEÇMELİ BEDEN EĞİTİMİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
 16:50 17:30[] ----- ----- YABANCI DİL ----- -----

S.N. Okul no Öğrencinin Adı Soyadı
1 320  MURAT TÜRKER  
2 370  CENGİZHAN EKERLER  
3 389  YAKUPHAN IŞIĞAN  
4 401  YILDIRIM KAYA  
5 430  DOLUNAY YILMAZ  
6 436  EMİR CAN ULUS  
7 454  MORRİS BARIŞ UBOCHİ  
8 456  ERAY ÖZKAN  
9 462  MURAT SALUR  
10 466  İLAYDA İLGAN  
11 475  ZAFER TUNCEL  
12 476  ALİ YILDIZ  
13 499  AHMET ÇAKAR  
14 506  ÜMİT BAL  
15 509  İSMET ORAN  
16 510  EMRE KUL  
17 524  SİNAN GÖK  
18 531  HÜSEYİN YILMAZ  
19 538  UMUT SADETTİN IRMAK  
20 541  EGE GÜLEÇ  
21 542  BURAK ÇABUK  
22 544  EMİR İNCİ  
23 551  SÜLEYMAN DURMAZ  
24 555  MERT AŞAK  
25 557  FURKAN DEMİRKAN  
26 638 BERFİN UTUŞ
Öğretmen Adı Ders
NURDOĞAN ERBOZ BİLGİSAYAR DESTEKLİ YAT RESMİ
TAMER YILMAZ BİLGİSAYAR DESTEKLİ YAT RESMİ
SUNA FEGENDEMİR BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
MİNE ÖNDER FELSEFE
SUNA FEGENDEMİR SEÇMELİ BEDEN EĞİTİMİ
NURDOĞAN ERBOZ SEÇ TEKNE VE YAT YAPIM TEK
TAMER YILMAZ SEÇ TEKNE VE YAT YAPIM TEK
SELAMİ ABAZ TARİH
CENK ALKAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
GÜLSEMİN ATEŞOĞLU SEÇ. TEMEL MATEMATİK
DİREN BAŞAR YABANCI DİL
GÜL AĞDUK DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
19/10/2018 Gün Ortalama:281  Bugün 87 Ziyaret var  Sitede 1 kişi var  IP:54.161.77.30